Serwis automatyki przemysłowejZapraszamy do kontaktu +48 67 357 10 80 lub biuro@apautomatyka.pl

Dział serwisowy firmy AP Automatyka świadczy usługi z zakresu serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego komponentów automatyki znajdujących się w ofercie firmy, w tym urządzeń firm Rotronic, APONE, Schischek, Huba Control, SWEMA, Posital Fraba, Gruner, ASTECH. Laboratorium firmy posiada wieloletnie doświadczenie oraz wszystkie potrzebne narzędzia umożliwiające sprawne przeprowadzenie procesu diagnostyki problemu oraz jego ewentualnej naprawy.

Dział techniczny AP Automatyka zajmuje się również zmianą ustawień fabrycznych programowalnych urządzeń automatyki, znajdujących się w ofercie firmy. Dotyczy to programowalnych przetworników wilgotności, temperatury, CO2, programowalnych enkoderów inkrementalnych i absolutnych, konfigurowalnych przetworników różnicy ciśnień, presostatów oraz siłowników. 

Naprawa enkoderów

W AP Automatyka oferujemy nie tylko kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny komponentów automatyki, ale także programowanie i naprawę enkoderów inkrementalnych i absolutnych. Posiadamy doświadczenie i narzędzia niezbędne do błyskawicznego przywrócenia sprawności Twojego enkodera. Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć pracę!